Формула здоровьяNEW
Каско
Полис гражданско-правовой ответсвтенности online
Купить полис
Полис для поездки за рубеж online

Русский    Українська

Горячая линия (круглосуточно)
0 800 601 701 
0 800 503 707 
(бесплатно по Украине)
456 
(с мобильного по тарифам оператора)


 Обратный звонок
О компании
Публичная информация
Пресс-центр
Страховые услуги
Центр обслуживания
Электронный полис
Сотрудничество
Качество наших услуг
Партнерские программы
Программы лояльности
Работа в АСКА
Наши контакты
Информация для акционеров

Купить полис Страховой калькулятор Страховой случай Купить онлайн

За 2013 г. выплачено
167,1 млн. грн.

страховых возмещений
Новости

Публикации


Годовые отчеты

Факт-лист


Подписаться на рассылку


Главная   >   Пресс-центр   >   Новости

Новости

19.08.2014
Скликання позачергових загальних зборів акціонерів УАСК "АСКА"

 Шановний акціонер!

Наглядова рада Приватного акціонерного товариства “Українська акціонерна страхова компанія АСКА” (код за ЄДРПОУ: 13490997, місцезнаходження: 83052, м. Донецьк, пр. Ілліча, 100, надалі - Товариство) повідомляє про скликання позачергових загальних зборів акціонерів, які відбудуться 19.09.2014 року о 10:00 за адресою: 83052, м. Донецьк, пр. Ілліча, 100, 4-й поверх, конференц-зал.

Порядок денний:

1. Обрання членів лічильної комісії позачергових загальних зборів Товариства.

2. Обрання голови та секретаря позачергових загальних зборів Товариства.

3. Прийняття рішення про збільшення статутного капіталу акціонерного товариства шляхом приватного розміщення додаткових акцій існуючої номінальної вартості за рахунок додаткових внесків.

4. Прийняття рішення про приватне розміщення акцій (із зазначенням переліку осіб, які є учасниками такого рішення).

5. Визначення уповноваженого органу Товариства, якому надаються повноваження щодо: залучення до розміщення андеррайтера; внесення змін до проспекту емісії акцій; прийняття рішення про дострокове закінчення укладення договорів з першими власниками у процесі приватного розміщення акцій (у разі якщо на запланований обсяг акцій укладено договори з першими власниками та акції повністю оплачено); затвердження результатів укладення договорів з першими власниками у процесі приватного розміщення акцій; затвердження результатів приватного розміщення акцій; затвердження звіту про результати приватного розміщення акцій; прийняття рішення про відмову від розміщення акцій; повернення внесків, внесених в оплату за акції, у разі незатвердження у встановлені законодавством строки результатів укладення договорів з першими власниками у процесі приватного розміщення акцій органом емітента, уповноваженим приймати таке рішення, або у разі прийняття рішення про відмову від розміщення акцій; письмового повідомлення кожного акціонера, який має переважне право на придбання розміщуваних акціонерним товариством акцій, про можливість реалізації такого права та опублікування повідомлення про це в офіційному друкованому органі.

6. Визначення уповноважених осіб Товариства, яким надаються повноваження: проводити дії щодо забезпечення реалізації акціонерами свого переважного права на придбання акцій, стосовно яких прийнято рішення про розміщення; проводити дії щодо забезпечення укладення договорів з першими власниками у процесі приватного розміщення акцій; проводити дії щодо здійснення обов'язкового викупу акцій у акціонерів, які реалізують право вимагати здійснення викупу акціонерним товариством належних їм акцій.

Реєстрація учасників позачергових загальних зборів акціонерів Товариства відбудеться 19.09.2014 року з 9:00 до 9:55 за адресою проведення позачергових загальних зборів на підставі переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах акціонерів Товариства, складеного станом на 24 годину 15.09.2014 р.

Для участі у позачергових  загальних зборах акціонерів Товариства при собі необхідно мати: акціонерам – документ, що посвідчує особу (паспорт); представникам акціонерів – довіреність, оформлену згідно чинного законодавства, або інший документ, що посвідчує повноваження представника та документ, що посвідчує особу (паспорт).

З документами, необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного  позачергових загальних зборів акціонерів Товариства, акціонери та/або їх представники можуть ознайомитися в робочі дні, робочі години за адресою 83052, м. Донецьк, пр. Ілліча, 100, кім.603. Особа відповідальна за порядок ознайомлення акціонерів з документами, необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного позачергових загальних зборів акціонерів Товариства, – Генеральний директор Шукатко А.О. Довідки за телефоном: (093)325-11-34.

Наглядова рада

09.11.2018   «Автогражданку» от АСКА теперь можно купить через Viber
22.10.2018   Условия проведения Акции к Дню автомобилиста "Выигрывай КАСКО АВТОКРОСС" при партнерстве "Авторадио"
12.09.2018   АСКА открыла новые точки продаж в Киеве
28.08.2018   АСКА подтвердила высокий рейтинг финансовой устойчивости
24.08.2018   Поздравление с Днем Независимости Украины
Последние новости
Архив новостей

Страховая компания АСКА
в социальных медиа:

Центральный офис

83052, г. Донецк, пр. Ильича, 100
т.: (062)348-38-00 многоканальный
ф.: (062) 348-38-87
aska_info@aska.com.ua

Центральный офис

03186, г. Киев, ул. Авиаконструктора Антонова, 5
 т.: (044) 520-22-01 многоканальный
office@aska.com.ua

"АСКА" в регионах

Copyright © 2011 ACKA.
Все права защищены.

Создание сайта Sparkle Design Studio