Гаряча лінія 24/7 0 800 601 701
Кожен крок в історії АСКА відбувся завдяки нашим Клієнтам та нашій Команді. Ми щиро вдячні кожному з Вас!

1990-1997. Перші кроки

Ми почали роботу як регіональна частина холдингу АСКО, з головним офісом у Донецьку. Та вже за 3 роки відкрили перші 14 філій і заявили про всеукраїнські амбіції: наприклад, стали офіційним страховиком Національної олімпійської збірної. З 1994 року компанія почала самостійний розвиток: з'явилося нове ім'я — АСКА, і новий логотип. З новим ім'ям відкрили ще 11 філій по всій Україні. Прийшло і перше визнання: ми стали лауреатом Першого всеукраїнського конкурсу якості у номінації "За кращу послугу вітчизняної компанії".

1997-2001. Стрімке зростання

У цей час АСКА взяла участь у наймасштабніших інвестиційних проектах країни як генеральний страховик. Ми отримали колосальний досвід — наприклад, при страхуванні "Чорнобильського укриття" заснуванні Ядерного страхового пулу. ЗМІ почали визнавати АСКА найпрофесійнішою страховою компанією України, а її керівника, Олександра Сосіса — ТОП-експертом страхового ринку. Відкрито ще
9 філій.

2002-2006. Втілення інновацій

Період стрімкого впровадження інновацій, коли АСКА багато у чому стала №1:

  • вперше на страховому ринку України створила цілодобову телефонну службу сервісної підтримки клієнтів

  • першою з українських страховиків отримала рейтинг надійності А+, «Високий рівень зі стабільними перспективами»
  • стала одним із засновників Сільськогосподарського страхового пулу та агрострахування в Україні
  • вперше на ринку впровадила нову послугу: короткий номер для власників мобільних телефонів 456
  • першою із страховиків надала можливість замовлення полісів через Інтернет-сайт компанії

 

2007-2013. Двадцять років лідерства

АСКА стала лідером страхового ринку за обсягом виплат. Виплачено найбільше страхове відшкодування в історії України — понад
30 000 000 дол. США комбінату "Азовсталь" через самозаймання газу та пошкодження доменної печі. АСКА увійшла до ТОП-20 найбільш шанованих українських компаній за результатами європейського дослідження "The Ukraine's Most Reputable Companies". Генеральним директором АСКА став Андрій Шукатко, а член Наглядової Ради АСКА Олександр Сосіс заснував щорічну премію для діячів української страхової науки і журналістики. Галузевий рейтинг Insurance Top відзначає АСКА як найдинамічнішу компанію у корпоративному страхуванні. АСКА стає №1 за обсягами страхових премій у 2012-му.

2014 - 2015. Час непростих рішень

Через події на сході України компанія переживає релокацію - перевозить переважну більшість співробітників на підконтрольну територію, налагоджує процеси, вимушено залишає частину важливого архіву у Донецьку. Головний офіс АСКА переїхав до Києва, а фінансова і облікова служби - у Запоріжжя. Компанія не зупиняє роботу і здійснює виплати Клієнтам. Не зважаючи на усі складнощі, у національному конкурсі "Вибір року 2015" українці обрали АСКА як найкращу компанію з добровільного медичного страхування, ДМС. Ми тимчасово втратили провідні позиції у галузевих рейтингах, але залишалися вірними своїм принципам та зберегли найголовніше - кваліфіковану команду і довіру Клієнтів.

2017 - до сьогодні. Історія триває!

АСКА повертає собі сильні ринкові позиції, знову входить до ТОП-20 страховиків України за усіма важливими ринковими показниками. Влітку 2017-го компанія здійснює найбільшу виплату в історії українського аграрного страхування - понад 2 000 000 євро за втрату урожаю сої на Буковині через посуху.

У 2018 році АСКА першою на українському ринку надає послугу КАСКО за принципом "pay as you drive" з використанням сучасних технологічних рішень. Історія триває!