Відпочинок за кордоном - один з найпопулярніших способів провести відпустку. Щоб він вдався, ми ретельно вибираємо маршрут, шукаємо найкращі готелі по сусідству з історичними пам'ятками або пляжами. Але не менш ретельно варто вибирати медичну страховку для мандрівників. І для цього є, як мінімум, три причини.

1. На відпочинку підстерігають реальні небезпеки.

Люди на відпочинку зазвичай розслаблені і найменше думають про власну безпеку. Але світ навколо залишається таким же непередбачуваним, навіть якщо це туристичний рай. Наприклад, на кожні 100 000 мандрівників в Таїланді в минулому році припадало 38 смертей і 37 госпіталізацій. Звичайно, не потрібно налаштовуватися на те, що неприємності обов'язково трапляться. Але і виключити форс-мажори зі здоров'ям не можна - банальні сонячні опіки, ГРВІ або укуси комах можуть принести масу неприємностей. Тому краще просто мати страховку і знати, що в разі проблем зі здоров'ям вам буде, куди звернутися за допомогою.

2. Лікування коштує дорого.

Скажімо прямо: багато проблем зі здоров'ям, особливо в європейських країнах, можна вирішити і без допомоги страхової компанії. Але є нюанс - найчастіше це дуже дорого, навіть якщо мова йде про нескладні медичні питання. Наприклад, проста консультація терапевта може коштувати 50-150 євро, навіть без мінімального пакету аналізів. Незнання мови і специфіки місцевої медицини також можуть серйозно вдарити по бюджету, який ви виділяли на відпочинок. Саме через економію досвідчені мандрівники завжди мають з собою медичну страховку. І це не дивно - адже туристичний поліс зазвичай включає всі види медичних послуг:

  • швидку медичну допомогу
  • допомогу в стаціонарі клініки
  • допомогу в умовах амбулаторії
  • екстрену стоматологічну допомогу
  • забезпечення медикаментами
  • медичні перевезення

Допомога страхової компанії під час виклику лікаря, невідкладних станах, купівлі ліків і просто в ситуаціях, коли розгубився і не знаєш, як діяти - набагато цінніша, ніж 5-10 євро, які потрібно виділити на страховий поліс. Тим паче, це можна зробити онлайн, прямо на нашому сайті: https://online.aska.ua/sales/travel.

Тільки потрібно пам'ятати, що звертатися за допомогою по страховці можна при гострому розладі здоров'я, поганому самопочутті. Якщо ж з'явилося бажання полікуватися під час відпустки, або отримати додаткову консультацію у зарубіжного лікаря - страховка не діє!

А ще в допомозі можуть відмовити тим, чия «недуга» сталася через захоплення алкоголем або іншими схожими засобами релаксу. Коли ситуація серйозна - допомогу все ж організовують, але ось платити за медичні послуги шанувальникам «міцного відпочинку» доведеться самостійно.

3. Туристичну страховку перевіряють на кордоні.

Медична туристична страховка необхідна при відкритті візи, а також її можуть перевірити і при безвізовому перетині кордону. Навіть якщо в минулий виїзд цього не сталося, така перевірка може застати вас на самому початку довгоочікуваної відпустки, прямо на в'їзді в країну призначення.

Подорожуйте без проблем, страхуйтеся і будьте здорові!