Гаряча лінія 24/7 0 800 601 701

В останні роки стрес став «новим стилем життя». У всьому світі почуття тривоги та емоційне вигорання переслідує величезну кількість людей. За даними Американської асоціації психологів, найбільше від стресу страждають міленіали – ті, кому зараз від 20 до 37 років. Серед наших клієнтів і колег таких дуже багато! Тому у своєму першому блозі ми хочемо розповісти про прості способи, як менше переживати і повернути собі спокій.

Спосіб 1. Сідайте на «електронну дієту»

Хоча б час від часу. Постійна напруга часто виникає через роботу. З появою смартфонів ви зазвичай перебуваєте на зв'язку 24/7, і робочі завдання крокують за вами з офісу до родинного столу, у парк і навіть до ліжка. Твердо вирішіть, коли саме закінчується ваш робочий час і починається особистий, без робочих чатів і соцмереж. Не бійтеся іноді відкладати справи: насправді невідкладні ситуації трапляються дуже нечасто. Результат не заставить себе чекати!

Спосіб 2. Медитуйте!

Медитація давно перестала бути релігійною практикою. Зараз вона сприймається як своєрідна гімнастика для розуму і допомагає отримати корисну навичку – вміння зупинятися та втихомирювати емоції. Для медитації не потрібно багато часу, частіше за все вистачає 15-20 хвилин. Для тих, хто ніколи нею не займався, є спеціальні програми. Ось декілька найпопулярніших:

  • Headspace: Meditation & Mindfulness,
  • Stop, Breathe & Think: Meditate,
  • Calm - Meditate, Sleep, Relax,
  • Pacifica - Stress & Anxiety,
  • Insight Timer.

Їх можна закачати у свій смартфон і практикувати при першій нагоді – наприклад, рано-вранці або в обідню перерву.

Спосіб 3. Використовуйте можливості, які дає страхування

Страховка – універсальний спосіб, щоб перекласти частину турбот і тривог на страхову компанію. Сам механізм страхування створений для цього. Турбуєтеся про збереження майна в квартирі або будинку? Застрахуйте його від найнебезпечніших і руйнівних ситуацій – пожежі, затоплення або посягань злочинців. Забезпечте повне страхування машини, якщо ви відчуваєте стрес при одній думці про ДТП і боїтеся неприємностей на дорозі, або маєте фобію щодо викрадення свого «залізного друга». Крім фінансової компенсації, страховка виручить вас, якщо в дорозі розрядився акумулятор, спустило колесо або скінчився бензин.

Переживаєте про власне здоров'я або здоров'я родини? Для вас працює цілий напрямок медичного страхування АСКА з цілодобовою підтримкою 24/7. І якщо на 100% попередити хворобу неможливо, то, як мінімум, така підтримка допоможе швидко й ефективно почати лікування, а значить – відновити здоров'я.

На жаль, поки що компанії не страхують своїх клієнтів від стресу як такого. Але буквально недавно, весною 2019-го, Всесвітня організація охорони здоров'я визнала емоційне вигорання захворюванням: отже, є всі шанси, що скоро з'явиться навіть спеціальний «анти-стресовий» страховий захист. Ми в АСКА радимо вам не чекати на впровадження страховки від стресу, а застрахуватися від причин його появи. А наша команда зробить все, щоб ви переживали і хвилювалися якомога менше.

Будьте спокійні і щасливі!