У минулому випуску блогу ми розповідали про два випадки, коли страхування допомогло уникнути зайвих переживань і великих фінансових проблем. Сьогодні ми розповімо про ще два приклада, як страхування працює - на цей раз страхування КАСКО і медичне страхування.

Історія 3. Страхування автомобіля (КАСКО)

За шість місяців 2019 року в Україні сталося понад 73 тисяч дорожньо-транспортних пригод - і це тільки значні ДТП, які фіксуються в офіційних звітах. Це означає, що щодня близько 400 автовласників стикаються з необхідністю витрат на ремонт свого авто.

Дорожні аварії - не єдина головна біль для автовласників. Згідно зі статистикою Національної поліції України, за 7 місяців 2019 року викрадено 3 608 автомобілів. Вся ця статистика наводить на думки про необхідність застрахувати машину, щоб при зіткненні з проблемною ситуацією витрати на ремонт після аварії або вартість викраденого авто відшкодувала страхова компанія. І багато автомобілистіі страхують свої авто.

Приклад. У березні 2019-го Владислав купив електромобіль і відразу ж уклав договір страхування КАСКО. Звичайно, він не планував потрапляти в аварію, але коли на Броварському проспекті в Києві в нього раптово в'їхав автомобіль, поліс КАСКО дозволив Владиславу не турбуватися про засоби на ремонт. АСКА компенсувала витрати на ремонт бампера, кришки багажника, задньої оптики в розмірі більше 60 000 гривень. Крім того, дорожній асистанс (послуги якого для застрахованих по КАСКО безкоштовні), швидко транспортував машину на станцію техобслуговування. Річний поліс КАСКО на машину Владислава коштує близько 3,5% від актуальної ринкової ціни його авто.

Історія 4. Страхування здоров'я

Якщо сталась проблема зі здоров’ям, важливо не тільки мати гроші на консультації профільних спеціалістів, але і можливість швидко потрапити до нього на прийом, не очікуючи у черзі. А якщо діагностовано важке захворювання і чекає тривале лікування? Ці питання може вирішити поліс добровільного медичного страхування (ДМС).

За даними на початок 2019 року, майже 9% дорослих жителів України застраховані за програмами ДМС, і протягом року ця цифра зростає. Потрібно розуміти, що поліс ДМС для приватних клієнтів досить дорогий, тому зазвичай такий договір страхування укладається від імені роботодавця і служить важливою частиною соціального пакету.

Проте, для індивідуальних клієнтів існують досить зручні страхові рішення. Наприклад, в АСКА це програма «Формула здоров'я», коли застрахований отримує гроші «на руки» при діагностуванні важких захворювань, необхідності хірургічних операцій і лікування в клініці та може витрачати іх на свій розсуд.

Приклад. Ніна була застрахована за програмою «Формула здоров'я» півроку раніше, ніж у неї діагностували гострий апендицит. АСКА виплатила їй 15 тис. грн. за фактом операції, а також 300 грн. за кожен день лікування в стаціонарі клініки. Це дозволило Ніні компенсувати свої витрати на лікування та швидко відновитися після операції. При цьому страховка коштувала 3 750 грн і продовжує діяти ще півроку.

Сподіваємося, ці приклади досить переконливі для того, щоб почати користуватися страхуванням як зручною повсякденною послугою.. Якщо у вас з'явилися питання - зателефонуйте на гарячу лінію АСКА або напишіть на нашу сторінку в фейсбук. Можна замовити страховку он-лайн - якщо ви вирішили не тільки читати, а й діяти.