Які прикмети справжньої зими? Сніжок, морозець, затягнуті льодовим візерунком калюжі? Так, обов'язково. Але ще – виключно зимові неприємності, які можуть підстерігати нас на вулиці, в подорожі, й навіть вдома.

Розповімо про три способи уникнути зимових проблем.

Проблема перша: Ожеледиця

Слизька дорога небезпечна. Добре, коли комунальні служби чистять сніг на проїжджій частині, а двірники посипають крижану кірку на асфальті піском або спеціальними реагентами, але іноді і ці заходи виявляються недостатніми - і тоді підвищується ризик впасти і отримати травму. Поки нової статистики по травмах від ожеледиці немає, але в минулому році тільки за 1 місяць зими від неї постраждали 3 тис. осіб і тільки у Києві. Лікарі кажуть, що найбільше небезпечних падінь буває в годину пік, коли люди поспішають на роботу або з роботи. Травмуються і діти під час зимових забав. Лікування забиття, а тим більше перелому - навантаження для сімейного бюджету. А якщо ви застраховані за програмою «Оптимальний захист», страхова компанія за договором компенсує вам послуги травмпункту, а також витрати на ліки. Для дітей розроблена і діє програма «Захист для дитини» - це виплата до 1000 гривень при потраплянні в травмпункт і щоденні виплати на час одужання.

Важливе зауваження: Страховий захист може стати в нагоді не тільки взимку, але й навесні, влітку і восени. Але найкраще застрахуватися саме зараз.

Проблема друга: Акліматизація

У зимові свята багато хто вирушає в закордонну подорож - погрітися на сонечку, або просто отримати нові враження від іноземних міст, коли на батьківщині сіро і похмуро.

Але подорожі з нашого морозного клімату в інші кліматичні зони можуть спричинити проблеми зі здоров'ям, Добре, коли акліматизація проходить легко і непомітно, але іноді все обертається проблемами зі здоров'ям, аж до госпіталізації. Тому звертаємось до туристів, які збираються в теплі країни, не забувайте про туристичну страховку! Це вбереже ваші гроші, якщо вам знадобитися медична допомога - всі витрати компенсує страхова компанія. Застрахуватися можна онлайн без візиту в страхову компанію тут.

Важливе зауваження: як в будь-якому договорі страхування в договорі страхування туристів є особливі умови і виключення. Про них вас можуть проконсультувати на нашій гарячій лінії, яка працює без свят і вихідних.

Проблема третя: Пожежа

Новий рік важко уявити без ялинки, сяючих гірлянд і мерехтливих свічок. Взимку взагалі хочеться, щоб удома було побільше світла і тепла. Але, на жаль, при порушенні правил експлуатації освітлювальних і обігрівальних приладів, необережному поводженні з вогнем може статися пожежа. Вона може статися і просто через трагічну випадковість, навіть якщо ви дотримуєтеся всіх заходів безпеки. Чи варто говорити, що збиток від пожежі може бути катастрофічним. Щоб бути готовим до наслідків, які може принести загоряння, варто застрахувати майно. Крім пожежі, в договорі страхування майна є й інші ризики - в тому числі - залиття, одна з найчастіших подій, від якої може постраждати майно. При бажанні ви можете застрахуватися тільки від пожежі, але страховка від усіх ризиків вигідніша, тож рекомендуємо вам використовувати всі можливості страхового захисту.

Важливе зауваження: Страхувати майно можна з описом і без, на цілий рік і на менший період. Замовте консультацію нашого страхового представника і вам допоможуть обрати одну з 12 програм страхування майна, яка підходить саме для вашої квартири або будинку.