Гаряча лінія 24/7 0 800 601 701

Саме наші клієнти отримували найбільші виплати в історії агрострахування в Україні: у 2017 році - за втрату врожаю сої, у в 2019 році - за втрату врожаю у яблуневих садах. Більше 50 агропідприємств та фермерських господарств у всіх регіонах країни користуються агрострахуванням від АСКА. Приєднуйтесь і оцінюйте вигоди від співпраці з нами!

01

Страхування садів

Урожай садів, ягідників та виноградників - це результат багаторічної праці, вкладання коштів і сил. Насадження зазвичай «віддячують» за людську турботу, але частими є  втрати врожаю через несприятливі погодні явища. Щоб природа не завадила ефективній роботі аграріїв, можна застосувати страховий захист садів та ягідників від АСКА

 • можна застрахувати дерева і кущі кісточкових та зерняткових культур, а також полуниці, малини, смородини, винограду, волоських горіхів, фундука та їх врожаїв
 • можна застрахувати насадження на випадок збитку від природних явищ - наприклад, граду, урагану, заморозків, а також від вторинних захворювань, викликаних несприятливою погодою
 • можна отримати компенсацію збитку і від кількісних втрат врожаю, і від зниження якості плодів
02

Страхування сільгосптехніки

Сучасна агротехніка - один з найцінніших активів будь-якого господарства: від маленької ферми до великого аграрного холдингу. Від використання техніки безпосередньо залежать результати роботи агрокомпанії, а витрати на її ремонт і покупку - стаття №1 в бюджеті багатьох аграріїв. При цьому інтенсивне використання сільськогосподарських машин і механізмів дуже часто пов'язане з ризиковими ситуаціями. Знизити фінансові втрати від можливих форс-мажорів допоможе страхування сільгосптехніки в АСКА!

 • можна застрахувати найрізноманітніші види техніки: трактори, комбайни, збиральні, навісні механізми і багато іншого
 • можна застрахувати техніку з урахуванням зносу або без нього, на суму ринкової або балансової вартості
 • можна застрахувати техніку на весь рік, на час простою або активної роботи
 • доступні тарифи - від 0,3%, плюс індивідуальна знижка
03

Страхування худоби

Тваринництво - привабливий, але ризиковий напрямок агробізнесу. Страхування тварин дозволяє компенсувати можливі втрати, які загрожують будь-якому поголів'ю. Довірте захист цього цінного активу компанії АСКА, щоб знизити вплив непередбачуваних факторів на результативність вашого бізнесу. АСКА - лідер страхування агроризиків - забезпечить кращий захист за доступною ціною.

 • можна застрахувати одну тварину - наприклад, коня, або групу тварин - наприклад, стадо свиней
 • можна обрати мінімальний або комплексний варіант страхового захисту поголів'я - від 2 ризиків і більше
 • термін страхування тварин - від 1 місяця до 1 року - наприклад, тільки на період випасання
 • тарифи на страхування - від 0,5% в рік
04

Страхування зернових

Україна - не тільки «житниця Європи», але й зона ризикованого землеробства. Кліматичні зміни та непередбачуваність погодних умов все частіше ставлять під загрозу урожай зернових та інших посівних культур у багатьох регіонах. Окрім екстремальної погоди, є й інші загрози для посівів та врожаю - наприклад, хвороби рослин або банальні крадіжки.

Щоб звести до мінімуму можливі втрати у землеробстві, використовуйте страховий захист від АСКА! За останні 25 років сотні українських господарств уникли фінансового краху через проблеми з урожаєм і змогли швидко компенсувати втрати завдяки страхуванню посівів і врожаю від АСКА.

 • можна застрахувати різні види посівів: пшеницю, сою, рапс, горох або інші культури
 • можна використати страховий захист як від повної, так і часткової загибелі посівів або врожаю
 • можна застрахувати посіви та урожай на період повного аграрного циклу або на певний сезон
 • можна вибрати оптимальний формат страхування: мультиризикове страхування або страхування на базі індексу врожайності