Гаряча лінія 24/7 0 800 601 701

Страхова компанія АСКА вже друге десятиліття страхує зернові та інші посівні культури

Хто може застрахувати посіви?

  • Юридичні особи (агропромислові підприємства і холдинги, державні підприємства)

  • Приватні особи

Що застраховано?

На страхування приймаються врожаї озимої і ярої пшениці, озимого і ярового жита, ярого і озимого ячменю, соняшнику, кукурудзи на зерно, цукрових буряків, ріпаку, гречки, сої, вівса, гороху, проса. Інші культури можуть бути прийняті на страхування за індивідуальним погодженням.

Що є страховим ризиком за договором агрострахування?

Страховим ризиком є ​​неотримання або недоотримання врожаю застрахованої с / г культури внаслідок впливу таких явищ, в тому числі в результаті вимерзання, заморозку, граду, бурі, шквалу, удару блискавки і подальшої пожежі, зливи і повені, зсуву або селю, посухи,епітофітотійного розвитку хвороб, розмноження шкідників рослин, вторинних хвороб, що виникли через події зазначені вище, а також крадіжки і протиправних дії третіх осіб.

Період страхування

Період страхування:

  • для ярих культур - з моменту появи сходів до моменту збирання.
  • для озимих культур - з моменту відновлення весняної вегетації до моменту збирання;

Страхова сума

Страхова сума визначається в розмірі вартості майбутнього врожаю. Вартість тони врожаю приймається за погодженням із Страхувальником, фактично, за рівнем витрат. Якщо страхова сума на 1 га перевищує 7 500 грн, то такий ризик також перестраховується.

Розмір страхового тарифу

Тариф на базі індексу врожайності розраховується для кожної культури, кожного рівня гарантованої врожайності і кожного району, на підставі статистики за 15 років.

Також може застосовуватися класичний тариф - від 3% до 7%