Страхова компанія АСКА здобула визнання однієї з найкращих страхових компаній України в номінації «Агроубезпечення»

Щороку журнал «Бізнес» присуджує Фінансовий оскар кращим гравцям ринку страхування. При виборі найкращих компаній цього року враховано результати онлайн голосування, а також експертні оцінки та фактичні показники роботи страховиків.

Серед них другий рік поспіль в номінації «Агроубезпечення» страхова компанія АСКА входить в ТОП-5 найкращих і цього року посіла п’яте місце.

Компанія АСКА здобула визнання завдяки успішній діяльності на ринку агрострахування та врегулюванню найбільш масштабних збитків, яких зазнали вітчизняні аграрії.

Страхова компанія АСКА з 2001 року активно співпрацює із сільськогосподарським сектором, постійно аналізуючи його потреби та адаптуючи страхові продукти до сучасних реалій. Саме АСКА здійснила найбільшу виплату в історії українського агрострахування – майже 2 млн євро за втрату врожаю сої через посуху на Буковині у 2017 р. Серед масштабних виплат за останні роки це виплата 1,6 млн гривень садовому господарству «Дельтафрут» на Вінниччині за втрачений через град яблучний врожай (2018 р.).

«Ми продовжуємо підтримувати аграріїв, навіть в цей не простий час для бізнесу. Осіння засуха, зима без снігу і, як наслідок, недостатня кількість вологи в грунті   внесли свої корективи до планування врожаю, але, ми разом з аграріями сподіваємось, що це не призведе до вкрай негативних наслідків. Аграрії змушені адаптуватись до клімату, що з кожним роком змінюється, вносити корективи до технології вирощування сільхоз культур та бути завжди готовими до нових примх природи. АСКА, з свого боку, безкоштовно надає своїм клієнтам доступ до даних супутникового моніторингу полів та прогнозу погодних умов, що оновлюються 24/7. Супутниковий моніторинг (Crop monitoring) компанії EOS Data Analytics, допомагає нам не тільки при оцінюванні об’єкту страхування, а й протягом дії договору. Наші спеціалісти працюють безпосередньо з аграріями та допомагають обрати найкращі стратегії збереження та примноження врожаю», - коментує директор з корпоративного страхування Олена Шустур.

Довідка: 

Страхова компанія АСКА – перша недержавна страхова компанія, що працює на ринку України вже 29 років. За 2019 рік компанія здійснила страхових виплат на 206,8 млн грн. За цими даними АСКА входить до ТОП-20 страховиків. Найбільші виплати були здійснені по обов’язковому страхуванню (крім державного) та майновому страхуванню. Страхова компанія АСКА входить до портфелю SCM разом з такими компаніями, як «Метінвест», ДТЭК, ПУМБ, «Укртелеком», телекомунікаційна група Vega, «Медіа Група Україна», UMG Investments, «Лемтранс», ЕСТА, HarvEast, «Паралель-М», «Портінвест» тощо. Кінцевим бенефіціаром SCM є бізнесмен Рінат Ахметов.