Страхова компанія АСКА увійшла до числа найкращих страхових компаній за результатами 2019 року

Нещодавно у виданні Insurance Top були опубліковані рейтинги лідерів страхування України за 2019 рік. Рейтинги складені на основні аналізу основних показників діяльності страховиків за видами страхування.

За підсумками минулого року АСКА входить до ТОП-20 компаній з найбільшими обсягами виплат клієнтам, загальна сума виплат у 2019 році складає 206,8 млн. грн.

Найбільш позитивним результатом є факт присутності компанії в ТОП-10 в рейтингах, де АСКА посіла топові місця:

  • № 2 Страхування майна
  • № 3 Страхування від вогню
  • № 4 Агрострахування
  • № 4 Морське страхування
  • № 7 Зелена карта
  • № 7 Авіа КАСКО
  • № 8 Обов'язкове авіастрахування
  • № 9 Валові премії
  • № 9 Страхові премії
  • № 10 Пряме страхування

Такі результати були досягнуті завдяки системній роботі команди та зваженим рішенням менеджменту.

Статутний капітал страхової компанії АСКА сформований відповідно законодавства в повному обсязі та станом на 31.12.2019 року складає 7,1 млн. євро за курсом НБУ, що перевищує норму Закону України «Про страхування».

Страхова компанія АСКА у 2019 році отримала прибуток в сумі 20 974 тис грн, але збільшення на 30% витрат на виплату страхових відшкодувань призвело до тимчасової збитковості операційної діяльності, внаслідок чого загальний результат фінансово-господарської діяльності компанії складає збиток у розмірі 33,5 млн. грн. Такий від’ємний показник діяльності компанії був передбачуваним, але менеджментом страхової компанії було прийнято рішення та встановлено пріоритет – виконання зобов’язань та задоволення законних вимог страхувальників.

За 2019 рік укладено 389 010 договорів страхування, з яких по добровільному страхуванню – 240 072, з обов'язкових видів – 148 938 договорів.

"Страхова компанія увійшла до ТОП-20 найбільших платників податків на страховому ринку України за 2019 рік. І саме за цим показником можна визначити надійні страхові компанії України. Ми вже 29 років стабільно працюємо на страховому ринку та надаємо якісні послуги нашим клієнтам! Дякуюємо команді, партнерам та клієнтам! Продовжуємо рухатись вперед разом!", - коментує Генеральний директор Андрій Шукатко.

Довідка:
Страхова компанія АСКА – перша недержавна страхова компанія, що працює на ринку України вже 29 років. За 2019 рік компанія здійснила страхових виплат на 206,8 млн грн. За цими даними АСКА входить до ТОП-20 страховиків. Найбільші виплати були здійснені по обов’язковому страхуванню (крім державного) та майновому страхуванню. Страхова компанія АСКА входить до портфелю SCM разом з такими компаніями, як «Метінвест», ДТЭК, ПУМБ, «Укртелеком», телекомунікаційна група Vega, «Медіа Група Україна», UMG Investments, «Лемтранс», ЕСТА, HarvEast, «Паралель-М», «Портінвест» тощо. Кінцевим бенефіціаром SCM є бізнесмен Рінат Ахметов.