Гаряча лінія 24/7 0 800 601 701

Рівень користування послугами страхування здоров'я в Україні поки невисокий. Але директор з роздрібного страхування СК АСКА Тетяна Пінчук впевнена - це напрямок буде розвиватися. Про особливості таких послуг, пропозиціях страховиків і, звичайно, переваги страхового захисту в АСКА, можна прочитати в матеріалі «Mind».

Експерти АСКА звертають увагу, що поряд з класичними програмами ДМС в 2019 році з'являються нові можливості страхування на випадок хвороби - зокрема, компанія пропонує програму «Формула здоров'я». Вона починає діяти, якщо лікар підтверджує, що є проблеми зі здоров'ям - потрібна операція, відновлення після травми або встановлено серйозний діагноз, що вимагає лікування. Тоді АСКА перераховує кошти на особистий рахунок клієнта - в договорі визначено конкретний перелік діагнозів або проблемних ситуацій, коли клієнт отримує на руки грошову виплату.

 

«Сума, яку компанія зобов'язується виплатити, визначена в договорі, вона може бути навіть більшою, ніж фактичні витрати на лікування хвороби. Страхову виплату клієнт може витрачати на медичні послуги, ліки або реабілітацію на свій розсуд», - розповідають в СК АСКА.

Як програми ДМС, так й поліс страхування здоров'я можна поєднувати, забезпечуючи більш повний страховий захист, наприклад, в разі постановки діагнозу, який вимагає дорогого лікування. «Як правило, в рамках програми ДМС страхова компанія оплачує діагностику і один курс лікування важкої хвороби, до 30 днів, на тривале лікування і реабілітацію цього може не вистачити. Тому незалежно від того, чи є у вас класичний медичний поліс, краще мати ще й страховку на випадок хвороби, бажано на суму від 200 000 грн. Їх середня вартість коливається на рівні 3-6 тис. грн на рік», - додає Тетяна Пінчук.