Гаряча лінія 24/7 0 800 601 701

Страхова компанія АСКА забезпечила медичний захист лікарям-волонтерам під час стажування в Італії

Страхова компанія АСКА забезпечила медичний захист для перебування за кордоном для 10 українських лікарів-волонтерів, які 04 квітня вилетіли на 17-денне стажування до Італії.

Міністерство охорони здоров’я обрало 10 лікарів-анестезіологів та медичних сестер-анестезисток для гуманітарної місії/стажування в Італії. Всі медичні працівники – є волонтерами з різних регіонів України: Києва, Львова, Чернівців, та Полтави. Медичні працівники проведуть 17 днів в регіоні Ломбардія для перейняття досвіду італійських колег. Після добровільної обсервації, проведеної по поверненню в Україну, медики будуть направлені в різні області нашої країни для подальшої передачі досвід італійців у боротьбі COVID-19.

Завдяки СК АСКА українські медичні працівники в разі необхідності зможуть отримати медичне забезпечення під час стажування в Італії. Страховий поліс включає послуги невідкладної амбулаторної та стаціонарної допомоги оплату ліків та інші медичні послуги. Страхова сума складає 30 тис євро на кожну застраховану особу.

Ми вдячні нашому партнеру, страховому брокеру «ІСК-ГРУП», за те, що серед багатьох страхових компаній обрали саме СК АСКА для такої відповідальної місії.

Довідка: 

Страхова компанія АСКА – перша недержавна страхова компанія, що працює на ринку України вже 30 років. За 9 місяців 2019 року компанія здійснила страхових виплат на 152,8 млн грн. За цими даними АСКА входить до ТОП-15 страховиків. Найбільші виплати були здійснені по обов’язковому страхуванню (крім державного) та майновому страхуванню. Страхова компанія АСКА входить до портфелю SCM разом з такими компаніями, як «Метінвест», ДТЭК, ПУМБ, «Укртелеком», телекомунікаційна група Vega, «Медіа Група Україна», UMG Investments, «Лемтранс», ЕСТА, HarvEast, «Паралель-М», «Портінвест» тощо. Кінцевим бенефіціаром SCM є бізнесмен Рінат Ахметов.