Важлива інформація про роботу компанії на період карантину!

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією під час карантину, прийнятому Кабінетом Міністрів України, ми переходимо на частково віддалений режим роботи.

Ми піклуємося про здоров’я наших співробітників та клієнтів, тому пропонуємо всім, хто має таку змогу, переходити в онлайн режим.

З приводу оформлення поліса страхування (ОСАГО, КАСКО, зелена картка, медичне страхування) звертайтесь до онлайн магазину: https://aska.ua/ru/services

Медичний асістанс страхової компанії АСКА працює в штатному режимі. У разі захворювання ви, як і раніше, отримаєте медичну допомогу, звернувшись за телефонами, вказаними в ваших картах, або пам'ятках застрахованих. Ми надаємо медичну допомогу кожному застрахованому згідно умов договору страхування.

З приводу настання страхової події, необхідно обов’язково повідомити про настання такої. Просимо звертатися до цілодобового контакт-центру за телефонами:

456 з мобільного (вартість тарифікується оператором)

0 800 601 701 (безкоштовно по Україні)

0 800 503 707 (безкоштовно по Україні)

В контакт-центрі ви отримаєте повну інформацію про порядок подання документів та отримання виплати у віддаленому режимі.

Менеджери офісів у Києві та регіонах працюють та приймають документи по страхових подіях у віддаленому режими, процес виплат не зупинено.

Бережіть себе, своїх близьких, зберігайте спокій і максимально дотримуйтеся рекомендацій МОЗ України. Всю необхідну актуальну інформацію про карантин і вірус можна отримати на офіційному сайті Кабінету Міністрів України: https://covid19.com.ua/