Гаряча лінія 24/7 0 800 601 701

Страхова компанія АСКА напередодні Нового року підготувала приємний сюрприз, запустивши новий корпоративний сайт, який дозволить швидко і зручно знайти всю необхідну інформацію про послуги компанії.Завдяки зрозумілій навігації, сучасному інтерфейсу та дизайну відвідувачі сайту зможуть легко знайти інформацію про страхові послуги АСКА, придбати договори страхування онлайн, а також замовити індивідуальну консультацію у наших фахівців.

Новий сайт АСКА стане зручною платформою для зв'язку не тільки з індивідуальними клієнтами, а й з представниками корпоративного сектору.

 

«Ми розуміли, що старий дизайн сайту морально застарів і не відповідає сучасним вимогам. Сьогодні компанія АСКА динамічно розвивається і працює відповідно до сучасних інформаційних трендів. Наприклад, ми активно використовуємо популярні соціальні мережі для інформування про свою діяльність та пропонуємо клієнтам страхування онлайн. Функціональні можливості нового сайту дозволять нам бути ближче до користувачів», - повідомив Андрій Возняк, Директор з інформаційних технологій АСКА.