Гаряча лінія 24/7 0 800 601 701

Починаючи з червня 2019-го року на сайті страхової компанії АСКА можна оформити поліс «Зелена картка» для автоподорожей за кордон. При замовленні цієї страховки он-лайн клієнт отримує безкоштовну доставку поліса та знижки до 30% по іншим страховим продуктам.

«Зелена картка» - поліс обов'язкового страхування для всіх, хто виїжджає за кордон України на автомобілі. Це аналог української «автоцівилки», якій діє в 48 країнах світу.

З лютого 2019 року прикордонна служба України обов'язково перевіряє наявність поліса «Зеленої карти» у всіх автовласників, які виїжджають за межі країни, в автоматичному режимі. Щомісяця прикордонники виявляють сотні фальшивих полісів, в основному у водіїв, які вирішили купити страховку в останній момент.

Щоб допомогти автомандрівникам уберегтися від таких неприємностей, СК АСКА запропонувала новий сервіс - швидке і надійне оформлення поліса он-лайн на своєму сайті: https://online.aska.ua/sales/greencard

«В Україні тільки 9 страхових компаній мають ліцензії на страхування відповідальності автовласників «Зелена картка». АСКА - якраз одна з таких компаній. Тому ми створили зручну форму для розрахунку ціни і замовлення поліса прямо на нашому сайті. Користуючись цим сервісом, українські автовласники зможуть оформити страховку, не виходячи з дому, а головне - уникнути обману, втрати грошей і неприємностей на кордоні», - коментує нововведення Тетяна Пінчук, директор з роздрібного страхування СК АСКА.

Всі клієнти, що оформили «Зелену картку» на сайті АСКА, можуть скористатися приємними бонусами від компанії:

  • поліс Зеленої картки буде доставлений безкоштовно у вказане клієнтом відділення Нової пошти. На відміну від «автоцивілки», цей поліс поки що діє тільки в паперовій формі, тому без доставки - не обійтися,
  • всі покупці Зеленої картки на сайті отримують від 15 до 30% знижки на інші програми страхування, наприклад, на страхування квартири на час поїздки, тревел-страховку й, звичайно, на інші види автострахування в АСКА.

У СК АСКА також нагадують, що з червня 2019 року в Україні були знижені тарифи на поліс «Зелена картка», і зараз цю обов'язкову страховку можна купити дешевше на 4% в порівнянні з цінами, які діяли навесні. Зниження цін торкнулося всіх компаній, зокрема он-лайн замовлення в АСКА.