Гаряча лінія 24/7 0 800 601 701

Поліс автоцивілка

Ми об'єднались зі страховою компанією VUSO для збільшення надійності та якості для вас. Продовження оформлення договору буде здійснено на сайті VUSO.

Продовжити

Подорожі

Поліс туристичного страхування

Ми об'єднались зі страховою компанією VUSO для збільшення надійності та якості для вас. Продовження оформлення договору буде здійснено на сайті VUSO.

Продовжити

Житло

Поліс страхування житла

Ми об'єднались зі страховою компанією VUSO для збільшення надійності та якості для вас. Продовження оформлення договору буде здійснено на сайті VUSO.

Продовжити

У цьому розділі Ви можете обрати страхові програми для себе та своєї родини, попередньо розрахувати їх вартість онлайн і дізнатися, чому страхування в АСКА — це справді вигідно і комфортно.

01

КАСКО

КАСКО - захист для Вашого автомобіля від викрадення та пошкоджень. АСКА пропонує його для легкових авто віком до 15 років, усім водіям, що кермують на законних підставах. До Вашого КАСКО АСКА надасть пакет допомоги у дорозі 24/7 безкоштовно! З АСКА можна зекономити до 70% на автострахування КАСКО. Чекаємо на Вас!

02

Автоцивілка

Автоцивілка, або ОСЦПВ - це поліс обов'язкового страхування відповідальності автовласника. Він необхідний кожному водію України. З полісом автострахування ОСЦПВ можна розраховувати на компенсацію до 130 000 гривень при пошкодженні чужого авто чи майна, і на 260 000 - якщо у ДТП завдано шкоди чиємусь здоров'ю. Наголошуємо: автоцивілка НЕ забезпечує виплати своєму "господарю". Захист надається потерпілій стороні, якщо власник страховки стане винуватцем ДТП. Купуйте автоцивілку в АСКА та отримайте значні переваги!

 • виплати за Європротоколом
 • додатковий захист до цивілки з АСКА
 • електронний або паперовий поліс на вибір
03

Зелена картка

Зелена картка - обов'язковий поліс автострахування, що діє у 45 країнах світу. Без нього виїзд за кордон на авто неможливий. Лише 9 страхових компаній України пропонують купити Зелену картку, і АСКА - одна з них! Ціни на це страхування однакові і регулюються законом. А ось швидка покупка і приємні бонуси гарантовані саме в АСКА!

 • 45 країн: поїздки до Європи і не тільки
 • Гнучкий термін дії - від 15 днів до 1 року
 • Оформлюйте на сайті АСКА за 5 хвилин!
 • Безкоштовна доставка у подарунок!
04

Здоров'я

На жаль, страховка не здатна попередити хвороби. Але вона 100% допоможе, якщо знадобляться гроші на лікування та швидий доступ до кваліфікованих лікарів. Обирайте захист здоров'я від АСКА - 4 програми страхування на вибір! Лікарі нашого контакт-центру на зв'язку 24 години на добу, 7 днів на тиждень! Медичне страхування від 5 гривень на день!

05

Подорожі

Безвізовий режим з ЄС дозволяє нам здійснювати більше цікавих подорожей. Та навіть за відсутності візи поліс туристичного страхування стане у нагоді! Він допоможе зберегти Ваш бюджет та убезпечить від зайвих стресів. Під час відпустки, бізнес-туру чи навчання за кордоном - обирайте страхування від АСКА! Кращий захист у подорожах лише від 17 гривень на день!

06

Житло

Для більшості з нас власне житло дуже важливе: це родинний затишок, надійна фортеця чи місце для втілення мрій. Дуже часто житло стає найбільшою інвестицією за усе життя. Тож воно потребує надійного убезпечення. АСКА входить до ТОП-5 компаній зі страхування майна і пропонує кращі умови захисту для Вашої оселі!

 • для квартири, таунхаусу, дачі
 • від пожежі, крадіжки, затоплення - захист 24/7
 • простий розрахунок вартості та суми захисту
 • лише 5 документів для швидкої виплати
 • огляд та опис майна не потрібні!