Гаряча лінія 24/7 0 800 601 701

Cтраховий поліс КАСКО захищає автомобіль майже від усіх неприємностей, що можуть статися на стоянці або в дорозі. Викрадення, пошкодження у ДТП, через погану погоду, дії хуліганів - КАСКО допоможе! В АСКА можна розрахувати та обрати КАСКО для різних потреб, різних авто та різних бюджетів. Дізнавайтеся про переваги наших програм та обирайте свій варіант!

01

АвтоФормула - повне КАСКО

АСКА пропонує кращу програму повного КАСКО для легкових автомобілів - КАСКО АвтоФормула! Це захист Вашого авто від пошкоджень та викрадення у будь-який час та з будь-якого місця. Програма доступна для авто віком до 10 років та вартістю до 67 000 доларів США. Страхування діє в Україні, країнах СНД та Європи.

АвтоФормула - кращий захист за доступну ціну! Тариф від 3% ринкової вартості авто. Можлива розстрочка на 2 або 4 платежі без здорожчання. Також діють спеціальні умови і додаткові знижки для досвічених та дисциплінованих водіїв. Розрахуйте вартість КАСКО через онлайн калькулятор і переконайтеся, що з нами дійсно вигідно!

  • повне КАСКО від усіх ризиків
  • відшкодуємо збитки без урахування зносу
  • допомога в дорозі 24/7 до кожного КАСКО!
  • швидкі виплати та 92% задоволених Клієнтів!
  • тариф від 3% ринкової вартості авто
02

"Легке КАСКО"

Найкраща пропозиція для водіїв Києва, Одеси, Харкова, Львова та більшості регіонів України! АСКА пропонує вигідну програму страхування легкових автомобілів - КАСКО Легке КАСКО! Це захист Вашого авто від збитку у ДТП.

Страхування КАСКО на 1 рік за найдоступнішою ціною: від 3 200 грн. Крім того, ми пропонуємо сплату одноразово чи двома частинами. Чекаємо на Вас!